אנו ב SeminarKal עוסקים בתחום ייעוץ בכתיבת עבודות אקדמיות כבר מעל לעשר שנים, במהלכן צברנו נסיון רב בעבודה מול כל סוגי מוסדות החינוך, שלל מרצים ונושאי עבודות. בנוסף, צברנו וותק בעבודה עם מגוון רחב של סוגי עבודות סמינריון, סוגי הנחייה של מרצים ובקשות מיוחדות של לקוחות.

בחרנו את צוות הכותבים בקפידה, ואנו שומרים על צוות מצומצם ומקצועי כדי להבטיח רמה גבוהה של כתיבה ושירות ללקוח.

כל אחד מהכותבים שלנו הוא בעל תואר שני לפחות, מה שמבטיח נסיון של לפחות חמש שנים בכתיבת עבודות וכן כתיבת עבודות גדולות יותר כמו עבודת תזה, דוקטורט או עבודת גמר.

חברי הצוות מקצועיים בתחומם, מה שמבטיח כי הכותב מבין לעומק את נושא המחקר, יודע אילו שאלות לשאול ויודע היכן למצוא את התשובות.

רמת הכתיבה האקדמית גבוהה וללא פשרות, כל כותב מתייחס לעבודה כאילו הוא עצמו מגיש אותה לציון.

אצלינו ב SeminarKal העיקר שתהיו מרוצים

לכן נערך תהליך של תיאום ציפיות מקיף בו אנחנו מבינים לעומק את הצורך של הלקוח, בכלל זה דרישות העבודה וכן בקשות מיוחדות של הסטודנט (למשל, לכתוב על נושא שקרוב לליבו).

לאחר מכן הכותב המיועד עובר על המידע, מוודא כי יש בידו את כל מה שנדרש כדי לכתוב את העבודה- כלומר הוא יודע מה היקף העבודה הסמינריונית, מהו הנושא, ומה הדרישות.

בנוסף, הכותב בודק שהוא אכן יכול לשאול שאלת מחקר המתאימה לרמה של עבודה אקדמית, וכן לפרט את המשתנה התלוי והמשתנים הבלתי תלויים. רק לאחר שהכותב בטוח שהוא יכול לבצע את העבודה ברמה גבוהה, אנו חוזרים ללקוח עם הצעת מחיר.

כך אנחנו יכולים לוודא שאנחנו עומדים מאחורי כל הסכם והבטחה. כל לקוח ייחודי, ולכל לקוח יש דרישות או רצונות שונים בקשר לעבודה.

יש לקוחות שרוצים להיות מעורבים לאורך כל תהליך כתיבת הסמינריון, ויש כאלה שרוצים רק לקבל את המוצר המוגמר.

עבודות סמינריוניות רבות נכתבות במסגרת קורס או סמינר, וישנם מרצים, כמו למשל באוניברסיטה הפתוחה או בחוגים קטנים יותר במכללות ואוניברסיטאות שרוצים לקחת חלק פעיל בתהליך כתיבת העבודה.

כלומר, יש מרצים שפשוט רוצים לאשר הצעת מחקר ואז לקבל עבודה גמורה, ואילו אחרים רוצים לאשר את השאלה, ולאחר מכן לקבל את העבודה פרק-פרק.

לכן, אנחנו מתאימים את תהליך כתיבת העבודה האקדמית לדרישות המרצה ולבקשות הלקוח.

כל עבודה סמינריונית שנכתבת אצלנו מתחילה מהצעת מחקר- כעמוד עד עמוד וחצי ובו מפורטת שאלת המחקר, מפורטים המשתנים במחקר, כלי המחקר וביבליוגרפיה ראשונית. ייתכנו מצבים בהם המרצה מאשר את הצעת המחקר מייד, ופעמים אחרות בהן המרצה מבקש שינויים ותיקונים.

יש פעמים שהמרצה דורש להחליף נושא, או מציע שאלת מחקר אחרת.

על כל פנים, לאחר אישור הצעת המחקר, העבודה או חלקים ממנה נכתבים ונשלחים ללקוח.

ישנם מרצים שכותבים תיקונים ומבקשים מהלקוח להגיש שוב את העבודה המתוקנת, וכאלה שעבורם ההגשה היא סופית.

אנו לוקחים אחריות מלאה על העבודה שלנו, ולכן הליווי נמשך עד להגשת העבודה הסופית.

מקצועיות ורמה גבוהה הם לחם חוקנו. לא ניתן לכתוב עבודה אקדמית מבלי להכיר את חוקי הכתיבה האקדמית, כולל הפניות, ביבליוגרפיה, מבנה עבודה סמינריונית וכדומה.

חלק מהמקצועיות הוא עמידה בזמנים אליהם התחייבנו, גם מבחינת שלבי העבודה וכתיבת הצעת המחקר, גם מבחינת הגשת טיוטה וגם מבחינת תיקונים.

הצוות שלנו מורכב מכותבים בעלי נסיון רב שנים בכתיבה אקדמית, כתיבת עבודות סמינריוניות, תזה ועבודת גמר.

אנו מתחייבים כי כל עבודה שיוצאת מאצלנו היא מקורית לחלוטין, והתוכן שלה לא מופיע בשום עבודה אחרת. צורת העבודה הייחודית שלנו מבטיחה דיסקרטיות מלאה: הכותב לא יודע מי הלקוח ומי המרצה שלו, ובכל מקרה הכותבים מתייחסים לסודיות מלאה ושמירה על חסיון מידע.

מעיין בר

מעיין, בוגר תואר שני במדעי המחשב,
הקים את SeminarKal בנובמבר 2005.
ומאז עוזר ומייעץ לסטודנטים בעבודות סמינריון.

עופרה בן דוד

עופרה, בוגרת תואר שני במשפטים מבר אילן.
הצטרפה לצוות סמינר קל בשנת 2006.

השארת הודעה מהירה
סגור    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני